Home / Genel / Evde Kına Paketleme işi ile Günlük Kazanç

Evde Kına Paketleme işi ile Günlük Kazanç

Evde Kına Pkaetleme işi ile Günlük Kazanç sağlamanız mümkün. Bir çok ev hanımına ve çalışmak isteyen arkadaşlar için uygun bir iş modeli olup, sıkılmadan ve ödemeleri günlük olarak alabileceğiniz bir iş modelidir. Firmalar tarafından sizlere teslim edilecek kınaları, yine aynı şekilde firmanın sizlere belirttiği gibi poşetleme işlemini yapacaksınız. Bu işte gramaj çok önemlidir. İşinizi yaparken hassas terazilerde tartacağınız kınanın gramajına çok dikkat etmelisiniz.

Evlere Kına Paketleme işi veren Firmalar

Bu iş modeli için başvurunuzu sitemiz üzerinden yapabileceğiniz gibi, kendiniz bu türden firmaları bularakta iş isteyebilirsiniz. Şuan için istanbul, izmir, bursa, konya ve eskişehirde bu tür iş veren firmalar çok bulunmakta ve eleman sıkıntısı yaşadıklarını belirtmektedirler. Yaz aylarını geride bıraktığımız bu günlerde stoklanmış kına paketleri düğünlerden dolayı tükenmiş durumdadır. Yaz ayına hazırlık ve her zaman stok durumunun iyi olması sebebi ile firmalar bu işleme şimdiden başlamışlardır.

Evde Çalışarak Ne kadar kazanırım

Evde çalışarak kendi kazancınızı kendiniz belirlersiniz. Bir kişi ile birden fazla kişinin çalışma şekli aynı olmayacağı için genelde kişiler eş, dost ve yakın çevresindeki kişiler ile ortaklaşa çalışarak daha fazla kazanç sağlarlar. Sizlerde başvurunuzu yaparak sisteme adınızı yazdırın ve hemen çalışmaya başlayın.

 

Hakkında iskur

22 Yorumlar

  1. İş nasıl temin edebiliriz

  2. Gaziosmanpa daha once bir cok kez evde yapilacak islersen yaptim

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir