Home / Genel / Terlik Paketleme işi

Terlik Paketleme işi

Evde ek iş ilanlarından Terlik Paketleme işi ile evinizde boş vakitlerinizde para kazanmak istermisiniz. Terlik paketleme işi ile evde ek iş veren firmalardan aldığımız işleri sizlere sunmaya devam ediyoruz. Paketleme işi ile evinizde kendi başınıza veya ekibinizle bu işi yaparak para kazanabilirsiniz. Paraya ihtiyacım var ek iş arıyorum diyenler için hazırladığımız bu makalemizi incelemeye başlayalım isterseniz. Ankara evde ek iş ilanları konusunda sizlere sunduğumuz konularımızı da illere göre ek işler kategorisinden inceleyebilirsiniz.

 

Terlik Paketleme işi 2017

Evde Terlik PaketlemeTerlik paketleme işi zorluk gerektirmeyen boş vakitlerinizde ev hanımlarının özellikle evde yapacağı ek işler arasında olduğunu belirtmek isteriz. Evde ek iş imkanlarını sizlere sunarken sizlerden gelecek talepler doğrultusunda da yardımcı olmaya çalışıyoruz. Evinizde ek iş imkanları ile para kazanmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Evde terlik paketleme işi nasıl yapılır ? diye soranlar için sizlere açıklama yapmaya başlayalım. Evde paketleme işini yapmak için evde terlik paketleme işi veren firmalar ile yaptığımız anlaşmalar doğrultusunda size gönderilecek terliklere stiker yani etiketlerini takmanız ve kutuya koymanız istenecektir. Günlük olarak ne kadar paketleme yapacağınızı ve ne kadara yapabileceğinizi belirtmeniz önemlidir.

Terlik Paketleme işi ile ne kadar kazanırım ?

Bu tamamen size kalmış birşey sizin 1000 adet başına vereceğiniz fiyata göre biz firmalara sizin adınıza fiyat teklifinde bulunuyoruz. Sizlerinde sıkıntılı durumda kalmamanız adına belirlediğimiz taban fiyatların altına indirmiyoruz. Paketleme işi zor bir iş olmadığı için ve hemen biteceği için ne yazık ki diğer ek iş ilanlarına göre biraz daha ucuza yapılıyor. Ek iş imkanı sunduğumuz diğer iş ilanlarını da inceleyebilir ve daha fazla kazanmak istersenizde tabiki bu sizin bileceğiniz bir iş. Terlik paketleme işinden 1000 adet paketlemenize 35 TL verilmektedir. Günde 1000 adet terlik paketleyerek 40 TL’den 30 günde 1200 TL kazanabilirsiniz. Tabiki bu rakam yapacağınız işe göre biraz az kalabilir ancak işin kolaylığı yönünden yüksek miktarlarda fiyatları firmaların vermediğini belirtmek isteriz.

Ek iş imkanlarından yararlanmak için sitemizde bulunan takip et butonuna tıklayarak yeni gelen ek iş imkanlarını takip etme olanağınız var ayrıca facebook adresimizi takip edebilir ve anında detaylı bilgileri alabilirsiniz. Yazımızın alt kısmında bulunan bölümden isim, yaşadığınız şehir, 1000 adet terlik paketleme işini ne kadara yapacağınızı ve varsa ekibinizin sayısını belirtmenizi istiyoruz. Bu işten toplamda 25 kişiye iş imkanı sunacağız bu nedenle başvurularınızı çok dikkatli yapınız dediğimiz şekilde başvuruyu yapmayı unutmayınız.

Hakkında iskur

27 Yorumlar

  1. Ekibimiz var ve bende ek iş istiyorum lütfen bilgilendirirseniz çok sevinirim Trabzon

  2. Züleyha ataman

    Maddi gelire ihtiyacım var. 24 yaşındayım van’da yaşıyorum

  3. Merhaba lütfen yardımcı olurmusunuz çok ihtiyacım var işe 2 kişiyiz çok çabuk yaparız günde 1500 tane yapabiliriz 1500 terlik 75 tl

  4. Bursada ikamet etmekteyim.Acilen işe ihtiyacım var.Evde ek iş yapmak istiyorum.Paketleme vs.Verilen iş hızlı ve düzenli bir şekilde yapılarak teslim edilir.Dönüş yaparsanız sevinirim.Teşekkürler

  5. ANTALYA MERKEZDE OTURUYORUM . EŞİMLE BİRLİKTE PAKETLEME İŞİ YAPMAK İSTİYORUZ.DÖNÜŞ YAPARSANIZ SEVİNİRİM

  6. Ankaradayim. Evde ek iş istiyorum.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir